Gegužės 7 d. 9 val. važiuojame į konferenciją  „Punios gėlės“ ūkyje .pradžia 10 val.

Gegužės 8 d. 15 val. 302 aud.  mokslo metų užbaigimo šventė. Koncertas  3 ansambliai.

Gegužės 13 d val. važiuojame  į Balkasodžio žirgyną ir Kurnėnų mokyklą. Išvažiuojame 9 val. nuo stiklinio namo.

Gegužės 26 d. važiuojame į Kuršėnų ir Milvydų dvarus. Išvyktame nuo stiklinio namo 7:30 val. Registruotis +37061884008 Marytė

 

Alytaus TAU gegužės mėnesio darbo grafikas