Gegužės 7 d. 9 val. važiuojame į konferenciją „Punios gėlės“ ūkyje .pradžia 10 val.
Gegužės 8 d. 15 val. 302 aud. mokslo metų užbaigimo šventė. Koncertas 3 ansambliai.
Gegužės 13 d val. važiuojame į Balkasodžio žirgyną ir Kurnėnų mokyklą. Išvažiuojame 9 val. nuo stiklinio namo.
Gegužės 26 d. važiuojame į Kuršėnų ir Milvydų dvarus. Išvyktame nuo stiklinio namo 7:30 val. Registruotis +37061884008 Marytė
Alytaus TAU gegužės mėnesio darbo grafikas