2008 m. Birželio 2 d. iniciatyvinei grupei: Onai Korlienei, Janinai Ingelevičienei, Zigmantui Ingelevičiui ir Marytei Kibildienei pavyko ir Alytuje įsteigti universitetą. Šios grupės idėją palaikė ir daugiau miesto pagyvenusių žmonių. Buvo patvirtinti įstatai, įregistruota organizacija, jos direktore išrinkta Janė Ingelevičienė.
Birželio 11 d. 302 aud. 17:30 val „Tėkmes“ klubas organizuoja susitikimą su Alytaus TAU. Programoje eilės ir dainos. Kviečiame visus dalyvauti.